Belavkera AerosolêAmûrek e ku dikare kalîteya hewayê ya qadên jiyan û kar baştir bike, hewayê bixweber paqij bike û bîhnxweşiyê lê zêde bike. Ew dikare bêhnên cûrbecûr di hewayê de ji holê rake, û dikare sterîl bike, û bi berdewamî bîhna hewaya hundurîn biparêze, ku ji bo laşê mirov bêzerar e. Biharat ji nebatan xwezayî têne derxistin. Bîhnxweşên xwezayî bandorek nûjen û tezeker hene. Ew ji bo sprekirina dagirtina aerosolê tê bikar anîn da ku bîhnek xweş ji bo tuwalet, otêl, nivîsgeh, odeya civînan, serşokê, hwd. zêde bike.
| Jimara heyber.: | ADS01 |
| Mezinahiya Berhemê: | 212x90x90 mm |
| Reng: | Spî |
| Mal: | PP |
| Giraniya Berhemê: | 185g |
| Dema Navberê: | 5/15/30 deqîqe (guhêrbar) |
| Navê min: | 2 x Pîlên AA (ne tê de ne) |
| Pîvanîk: | 0.1 ml |
| Lêkirinî: | Li ser dîwêr, li ser maseyê |
| Kapasîteya Aerosolê ya Lihevhatî: | 300ml |
| Mezinahiya Aerosolê ya Lihevhatî (Bilindahî x Diam.): | Nêzîkî 14 x 6.5cm |
| Bikaranînî: | serşoka malê, destavê giştî, otêl, xwaringeh û hwd. |
| Pakêt tê de ye:: | 1 x OtomatîkBelavkera Aerosolê(baterî û aerosol tê de nînin) |
| Şehade: | CE, ROHS, FCC |
| Bixçe: | 24 parçe/karton, pakkirina ewle |
| Mezinahiya Kartonê: | 50X38X22 cm |
| Bakur-rojava/GW: | 4.39/4.98 kg |
ŞîrketPêvajoya QC ya belavkerên sabûnê
1. Kontrolkirina materyalên xav û parçeyên yedek, 100% derbasbûn
2. Teftîşa pêvajoya çêkirinê, 100% derbasbûn
3. Testa berhemên qedandî, wek dabînkirina hêzê, pîvandin û pîvandina germahiyê, fonksiyona pompê, hwd., 100% derbasbûn
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd hilberînerek xwedî ezmûn e ku li Shenzhen, Chinaînê ye, digel makîneyên hilberînê yên pêşkeftî, tîmek R&D ya xwedî ezmûn, kargehek ku ji 3000 ㎡ zêdetir vedihewîne, em bi giranî belavkerên dezenfektana destan ên cûda hilberînin.
Belavkerên sabûnê yên me xwedî serîlêdanên cûda ne, wek otêl, mal, nivîsgeh, dibistan, navenda kirînê, û hwd., bi pîvandina germahiyê an bêyî wê, û dikarin li ser sermaseyê, dîwar an sêpêyê werin danîn, û gelek patent û sertîfîkayên wekî CE, RoH, FCC bistînin.
Em ne tenê berheman pêşkêş dikin, lê di heman demê de li gorî daxwazên xerîdaran sêwiranên kurt, bêkêmasî û takekesî jî peyda dikin. Tîma me ya QC-ê ya profesyonel heye û piştrast dikin ku hemî berhem berî şandinê li gorî pîvanên AQL-ê têne kontrol kirin.
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..