Belavkera bîhnxweşiya hewayê ya otomatîk a Siweiyi belavkerek standard e ku bi pîlê dixebite û bi awayekî otomatîk spreyên aerosol di navberên bernamekirî de belav dike. Dema ku li ser dîwêr bi kêmî ve heft lingan li jor erdê were danîn, ew bi bandortirîn kar dike.
| Jimara heyber.: | ADS05 |
| Mezinahiya Berhemê: | 212x90x90 mm |
| Reng: | Spî |
| Mal: | PP |
| Giraniya Berhemê: | 185g |
| Dema Navberê: | 5 / 15 / 30 deqîqe (guhêrbar) |
| Navê min: | 2 x Pîlên AA (ne tê de ne) |
| Pîvanîk: | 0.1 ml |
| Lêkirinî: | Li ser dîwêr, li ser maseyê |
| Kapasîteya Aerosolê ya Lihevhatî: | 300ml |
| Mezinahiya Aerosolê ya Lihevhatî (Bilindahî x Diam.): | Nêzîkî 14 x 6.5cm |
| Bikaranînî: | serşoka malê, destavê giştî, otêl, xwaringeh û hwd. |
| Pakêt tê de ye:: | 1 x Belavkera Aerosolê ya Otomatîk (pîl û aerosol ne tê de ne) |
| Şehade: | CE, ROHS |
| Bixçe: | 24 parçe/karton |
| Mezinahiya Kartonê: | 50X38X22cm |
| Bakur-rojava/GW: | 4.39/4.98 kg |
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..