Kapasîteya mezin: Ev belavkera dezenfektana destan a otomatîk xwedî kapasîteyeke mezin a 1200 ml ye, ji bo karanîna cûrbecûr şilekên dezenfektan û dezenfektanên destan minasib e, ji bo karanîna rojane û karanîna profesyonel, ji bo mal, otêl, nexweşxane an deverên din ên giştî bêkêmasî ye.
Bi sensorekî otomatîkî tê xebitandin: Makîneya dezenfektekirina destan a bêdestî ji bo nebulozkirina dezenfektana destan an alkolê û peydakirina dozaja otomatîk a spreyê hatiye çêkirin, ku dezenfektekirina destan bi lez û bez û hêsan dike û qirêjiya xaçerêyî ji holê radike, bi vî awayî paqijiya destan a çêtirîn bi dest dixe.


| Jimara heyber.: | K9 Pro Dual |
| Mezinahiya Berhemê: | 121.7×131.5×302 mm |
| Woltî: | 5V 2A |
| Kanîn: | 1200ml |
| Pîvandina Dûriyê: | 2-10cm |
| Dengê Deng: | Asta 1-4 Verastbar |
| Pîvanîk: | 0.1-2ml verastbar |
| Lêkirinî: | Li ser dîwêr, li ser maseyê, li ser rawestgeha sêpê |
| Cureyê Pompê: | Vebijarkî (Pompa Sprayê/Davêtinê/Kefê) |
| Rêzeya Pîvandinê: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Germahiya Alarmê: | Lêtê |
| Şehade: | CE, ROHS, FCC |
| Bi 18 zimanan weşan dike: | |
| Çînî, Îngilîzî, Spanî, Japonî, Portekîzî, Koreyî, Almanî, Fransî, Rûsî, Îtalî, Erebî, Tukî, Taylandî, Kamboçyayî, Endonezyayî, Bengalî, Hindî, Viyetnamî | |
| Pakêta Dual a K9 Pro: | 1 parçe/qutiya rengîn; 9 parçe/karton |
| Qutiyeke rengîn ev tiştan dihewîne: 1x belavker, 1x tepsiya dilopê, 1x rêbername, 1x kabloya USB, 2x pêçên dîwêr. | |
| 15.5×15.5×31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kg | |
| Pakêta Sêpêyê: | 1 perçe/qutiya qehweyî; 20 perçe/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5 kg | |
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..