Kapasîteya mezin: Ev belavkera dezenfektana destan a otomatîk xwedî kapasîteyeke mezin a 1000 ml ye, ji bo karanîna cûrbecûr şilekên dezenfektan û dezenfektanên destan minasib e, ji bo karanîna rojane û karanîna profesyonel, ji bo mal, otêl, nexweşxane an deverên din ên giştî bêkêmasî ye.
Rehet û Paqij: Tenê destê xwe bixin bin sensorê da ku belavkera sabûnê bidin destpêkirin, hûn dikarin bêyî ku dest bidin belavkera sabûnê bi bandor ji enfeksiyonê dûr bisekinin. Ji bo cihên giştî yên wekî ofîs, otêl, nexweşxane, saziyên bijîşkî, dibistan û hwd. minasib e.

| Jimara heyber.: | F1307 bi standa erdê |
| Mezinahiya Belavkera Sabûnê: | 120x120x260 mm |
| Rengê Belavkirina Sabûnê: | Spî |
| Kapasîteya Belavkirina Sabûnê: | 1000ml |
| Materyalê Belavkirina Sabûnê: | Plastîka Endezyariyê ya %100 Virgin ABS |
| Şûşeya Belavkirina Sabûnê: | Ji nû ve tê dagirtin |
| Giraniya Belavkera Sabûnê: | 0.90 kg |
| Hêz Bi: | Bateriya Mezinahiya 4*C an Adaptora 110V/220V |
| Rawestgeha Erdê: | Materyalê Tepsiyê: Metal bi boyaxa toz Materyalê Lûleyê: Aluminum bi boyaxa toz Materyalê Bingeha Standê: Pola bi boyaxa toz |
| Cureyê Pompê: | Vebijarkî (Pompa Sprayê/Davêtinê/Kefê) |
| Doza Bikaranînê: | Pompa 1-Şile: Her Car 1ml |
| Pompa 2-Kefê: Her Car 0.8ml | |
| Pompa 3-Spreyan: Her Carê 0.8ml | |
| Şehade: | CE, ROHS, FCC |
| Bixçe: | 1 set/karton |
| Mezinahiya Kartonê: | 36X34X20cm |
| Bakur-rojava/GW: | 5.6/6.2 kg |
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..