Bi sensorekî otomatîkî tê xebitandin: Makîneya dezenfektekirina destan a bêdestî ji bo nebulozkirina dezenfektana destan an alkolê û peydakirina dozaja otomatîk a spreyê hatiye çêkirin, ku dezenfektekirina destan bi lez û bez û paqijiya destan a çêtirîn pêk tîne.
Rehet û Paqij: Tenê destê xwe bixin bin sensorê da ku belavkera sabûnê bidin destpêkirin, hûn dikarin bêyî ku dest bidin belavkera sabûnê bi bandor ji enfeksiyonê dûr bisekinin. Ji bo cihên giştî yên wekî ofîs, otêl, nexweşxane, saziyên bijîşkî, dibistan û hwd. minasib e.
| Jimara heyber.: | DAZ-BOX bi Rawestgeha Erdê re |
| Mezinahiya Berhemê: | 410x200x120mm |
| Reng: | Zîv |
| Kanîn: | 2500ml |
| Mal: | Metal bi boyaxkirina toz qediya |
| Dema Belavkirinê: | 0.2-0.5 çirke |
| Mesafeya Belavkirinê | 1.5-3 înç |
| Rawestgeha Erdê: | Materyalê Tepsiyê: Metal bi boyaxa toz Materyalê Lûleyê: Aluminum bi boyaxa toz Materyalê Bingeha Standê: Pola bi boyaxa toz |
| Cureyê Pompê: | Dilop/Sprey/Kef vebijarkî |
| Dabînkirina Elektrîkê 1: | DC Elektrîkê |
| Pêşkêşkirina Elektrîkê 2: | Pîlên Mezinahiya 4*C |
| Jiyana Bateriyê ya Berfireh: | >30,000 Sîklêt |
| Şehade | CE, RoHS, FCC |
| Bixçe: | 1 set/karton |
| Mezinahiya Kartonê: | 47X36.5X39.5cm |
| Bakur-rojava/GW: | 9.5/10.35kg |




Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..