Vîdyo
Taybetmendî:
Bi sensorekî otomatîkî tê xebitandin: belavkera sabûna dezenfektekirina destan a bêdest ji bo nebulozkirina dezenfektana destan an alkolê û peydakirina dozaja otomatîk a spreyê hatiye çêkirin, ku dezenfektekirina destan bi lez û bez û hêsan dike û qirêjiya xaçerêyî ji holê radike, bi vî awayî paqijiya destan a çêtirîn bi dest dixe.
Şêwaza Li Dîwar Hatî Çêkirin: Dispensera dezenfektanê ya li dîwêr hatî danîn ji bo paqijkirina rûyê tezgahê baş dixebite.
Bi Bateriyê Dixebite û Ji Nû Ve Şarj Dike: Ev belavkera sabûna alkolê bi bateriyan dixebite, û her weha dikare bi adapterekê jî were xebitandin. (Bi adaptera şarjkirinê û bateriyan re nehatiye stendin)
Rehet û Paqij: Tenê destê xwe bixin bin sensorê da ku belavkera sabûnê bidin destpêkirin, hûn dikarin bêyî ku dest bidin belavkera sabûnê bi bandor ji enfeksiyonên xaçerê dûr bisekinin. Ji bo cihên giştî yên wekî ofîs, otêl, nexweşxane, saziyên bijîşkî, dibistan û hwd. guncaw e. Di heman demê de germahiya destan û eniyê dipîve.









| Parametreyên Teknolojîk | |
| Pîl | 4 x pîlên AA, 2 x pîlên 18650 an jî USB |
| Materyal | ABS+HDPE ya pola jorîn, nehatiye vegerandin |
| Reng | spî, rengên din dikarin werin xweş kirin |
| Ebat | 121.7×131.5×302 mm |
| Kanîn | 1200 ml |
| Tamî | ±0.2°C |
| Germahiya jîngehê | 10-40°C (15°C-35°C çêtirîn e) |
| Rêzeya pîvandinê | 0-50°C |
| Cureyê alarmê | çirûsk û bipeqîn "DIDIDI" |
| Cureyên nozzle | Vebijarkî (Pompa Sprayê/Davêtinê/Kefê) |
| Cihgirtin | Li ser dîwêr, li ser maseyê, li ser rawestgeha sêpê |
Pakêt ev tiştan dihewîne:
Belavker x1
Kabloya USB x1
Destûr x1
Keleha piştgir x1
2 vîdên dîwar-montajkirinê
Tepsiya dilopê x1
Funel x1
Tepsiya bergê paşîn x1
Hejmara kartonê: 9 perçe/karton
Mezinahiya kartona sereke: 49x49x36 CM
Giranî: 11.6 kg/Karton
Têbînî: Pîl û adaptera USB di pakêtê de nînin
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..