Vîdyo
Taybetmendî
| Jimara heyber.: | K9 Pro Plus |
| Mezinahiya Berhemê: | 121.7×131.5×302 mm |
| Woltî: | 5V 2A |
| Kanîn: | 1200ml |
| Pîvandina Dûriyê: | 2-10cm |
| Dengê Deng: | Asta 1-4 Verastbar |
| Pîvanîk: | 0.1-2ml verastbar |
| Lêkirinî: | Li ser dîwêr, li ser maseyê, li ser rawestgeha sêpê |
| Cureyê Pompê: | Vebijarkî (Pompa Sprayê/Davêtinê/Kefê) |
| Rêzeya Pîvandinê: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Germahiya Alarmê: | Lêtê |
| Şehade: | CE, ROHS, FCC |
| Bi 18 zimanan weşan dike: | |
| Çînî, Îngilîzî, Spanî, Japonî, Portekîzî, Koreyî, Almanî, Fransî, Rûsî, Îtalî, Erebî, Tukî, Taylandî, Kamboçyayî, Endonezyayî, Bengalî, Hindî, Viyetnamî | |
| Bixçe: | 1 perçe/qutiya rengîn; 9 perçe/karton |
| Qutiya Rengê tê de hene: | Belavker x1Kabloya USB x1Destûr x1Qefleya piştgir x1 2 vîdên dîwar-montajkirinê Tepsiya dilopê x1 Funel x1 Tepsiya bergê paşîn x1 Hejmara kartonê: 9 perçe/karton Mezinahiya kartona sereke: 49x49x36 CM Giranî: 11.6 kg/Karton Têbînî: Pîl û adaptera USB di pakêtê de nînin |
| Mezinahiya Qutiya Rengê: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Mezinahiya Kartonê: | 49x495x36cm |
| Bakur-rojava/GW: | 9.45/11.60kg |
Taybetmendî:
1. Dikare li ser sermaseyê, dîwar, sêpê were danîn
2. Piştgiriya 18 zimanan dike
3. Çavkaniyên Hêzê: USB, 4 pcs AA an 2 pcs 18650 bataryayên
4. Patenta xweser, CE, ROHS, FCC pejirandî ye
5. Çend nozul: sprey, dilop, kef
7. OEM û ODM peyda dibin


Balkeş bûn:
1. Lêpirsîna we ya têkildarî hilber an bihayê me dê di 24 demjimêran de were bersivandin.
2. Dema ku pêwîst be, xerîdarên me di derbarê pêvajoya hilberînê de agahdar bikin û alîkariya sazkirina teftîşa kalîteyê bikin.
3. Garantiya yek-sal û xizmeta piştî firotanê ya berpirsiyar.
Tîma firotanê û endezyarê 4. Profesyonel ji bo misogerkirina ezmûna kirîna baş.
Dabînkirina kalîteyê:
1. Pêvajoya hilberînê ya her ji hêla tîmê QC-ya me ve tê kontrol kirin
2.Quality ji hêla endezyarê profesyonel ve tê piştrast kirin
3.Sertîfîkayên CE, FCC, ROHS hatine pejirandin û patentên wan ên xweser hene
4. Garantiya salekê
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..