Vîdyo
Taybetmendî
| Jimara heyber.: | DAZ08 |
| Mezinahiya Berhemê: | 83X107X206mm |
| Woltî: | DC 6V |
| Kanîn: | 320 ml |
| Pîvandina Dûriyê: | 0~45mm |
| Materyalê sereke: | ABS |
| Lêkirinî: | Sermase |
| Cureyê Pompê: | Vebijarkî (Pompa Sprayê/Davêtinê/Kefê) |
| Hêz Bi: | 4 pîlên AA (ne tê de ne) |
| Şehade: | CE, ROHS, FCC |
| Bixçe: | 1 parçe/qutiya rengîn; 48 parçe/karton |
| Mezinahiya Qutiya Rengê: | 105X80X230mm |
| Mezinahiya Kartonê: | 47.5X49X43cm |
| Bakur-rojava/GW: | 12.20/13.50 kg |
Pirsên Pir tên Pirsîn
Q1: Berhem erzan e, gelo qalîteya wê garantî ye?
A1: Me ji 10 salan zêdetir ezmûna hilberîn û firotanê heye û, û hemî hilberan 12 meh garantî hene.
Q2: Ma em dikarin berî ku fermanek bidin tenê nimûneyan ji bo ceribandinê ferman bikin?
A2: Bê guman, fermana nimûneyê ji bo me qebûl e.
P3: Hûn bi gelemperî çawa kelûpelan dişînin? Û radestkirina wê çiqas dem digire?
A3: Ji bo nimûne û fermanên piçûk, bi rêya ekspres, bi gelemperî 3-5 rojan digire. Ji bo fermanên mezin, heke hûn bi lezgînî hewce bikin, em dikarin kelûpelan bi rêya hewayî bişînin. Heke hûn dixwazin bargiraniyê teserûf bikin, em dikarin wan bi rêya deryayê bişînin, li gorî cihê we, bi qasî 30-50 rojan digire.
Q4: Ma hûn OEM û ODM qebûl dikin?
A4: Erê, em dikarin hilber, etîket, pakêtê xweş bikin.
Q5: Pêvajoya fermanê ji bo hilberên xwerû çi ye?
A5: Taybetmendiyên hilberê an jî pêdiviyên taybetî peyda bikin -- nirxandin -- piştrastkirina nirxandinê - - emaneta dravdanê -- piştrastkirina xêzkirina hilberînê -- çêkirina amûrên qalibê -- çêkirina nimûneyê - piştrastkirina nimûneyê -- hilberîna girseyî - - radestkirin -- xizmeta piştî firotanê
Q6: Ma berhem xwedî sertîfîkayek e?
A6: Piraniya hilberên ne-xwerû têne pejirandin û patent kirin, û hilberên xwerû dikarin li gorî hewcedariyên xerîdaran sertîfîkayên serîlêdanê werin bikar anîn.
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..