Vîdyo
Taybetmendî:
Pîvandina germahiya dûr û dirêj: Bi sensorek kalîteya bilind di hundurê de, termometreya sabûna şil a K9 Pro F dikare germahiyê heta 3 m bişopîne, pir guncan e ku li deverên giştî, wek dibistan, otêl, nexweşxane, navendên kirînê û hwd. were bikar anîn.
Şêwaza Li Dîwar Hatî Çêkirin: Dispenserê dezenfektana otomatîk a li dîwêr hatî danîn ji bo ku rûyê tezgahê paqij û bê tevlihevî bihêle baş dixebite.
Bi Bateriyê Dixebite û Ji Nû Ve Şarj Dike: Ev belavkera sabûna alkolê bi bataryayên AA an 18650 dixebite, û her weha dikare bi adaptorekê jî were xebitandin. (Bi adaptorê şarjkirinê û bataryayan re ne hatiye stendin).
Rehet û Paqij: Tenê destê xwe bixin bin sensorê da ku belavkera sabûna otomatîkî bidin destpêkirin, hûn dikarin bêyî ku dest bidin belavkera sabûnê bi bandor ji enfeksiyonên xaçerê dûr bisekinin. Ji bo cihên giştî yên wekî ofîs, otêl, nexweşxane, saziyên bijîşkî, dibistan û hwd. guncaw e. Di heman demê de germahiya destan û eniyê dipîve.


| Jimara heyber.: | K9 Pro F |
| Mezinahiya Berhemê: | 121.7×131.5×302 mm |
| Woltî: | 5V 2A |
| Kanîn: | 1200ml |
| Pîvandina Dûriyê: | 3m |
| Dengê Deng: | Asta 1-4 Verastbar |
| Pîvanîk: | 0.1-2ml verastbar |
| Lêkirinî: | Li ser dîwêr, li ser maseyê, li ser rawestgeha sêpê |
| Cureyê Pompê: | Vebijarkî (Pompa Sprayê/Davêtinê/Kefê) |
| Rêzeya Pîvandinê: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Germahiya Alarmê: | Lêtê |
| Şehade: | CE, ROHS, FCC |
| Bi 18 zimanan weşan dike: | |
| Çînî, Îngilîzî, Spanî, Japonî, Portekîzî, Koreyî, Almanî, Fransî, Rûsî, Îtalî, Erebî, Tukî, Taylandî, Kamboçyayî, Endonezyayî, Bengalî, Hindî, Viyetnamî | |
| Bixçe: | 1 parçe/qutiya rengîn; 9 parçe/karton |
| Qutiya Rengê tê de hene: | Belavker x1 Kabloya USB x1 Destan x1 Qefla piştgir x1 Vîdyoyên li ser dîwêr danînê x2 Tepsiya dilopê x1 Funel x1 Tepsiya bergê paşîn x1 Hejmara kartonê: 9 perçe/kartonMezinahiya kartona sereke: 49x495x35 CMGiranî: 11.6 kg/Karton Têbînî: Pîl û adaptera USB di pakêtê de nînin |
| Mezinahiya Qutiya Rengê: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Mezinahiya Kartonê: | 49x495x35cm |
| Bakur-rojava/GW: | 9.45/11.60kg |
| Jimara heyber.: | K9 Pro F |
| Mezinahiya Berhemê: | 121.7×131.5×302 mm |
| Woltî: | 5V 2A |
| Kanîn: | 1200ml |
| Pîvandina Dûriyê: | 3m |
| Dengê Deng: | Asta 1-4 Verastbar |
| Pîvanîk: | 0.1-2ml verastbar |
| Lêkirinî: | Li ser dîwêr, li ser maseyê, li ser rawestgeha sêpê |
| Cureyê Pompê: | Vebijarkî (Pompa Sprayê/Davêtinê/Kefê) |
| Rêzeya Pîvandinê: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Germahiya Alarmê: | Lêtê |
| Şehade: | CE, ROHS, FCC |
| Bi 18 zimanan weşan dike: | |
| Çînî, Îngilîzî, Spanî, Japonî, Portekîzî, Koreyî, Almanî, Fransî, Rûsî, Îtalî, Erebî, Tukî, Taylandî, Kamboçyayî, Endonezyayî, Bengalî, Hindî, Viyetnamî | |
| Bixçe: | 1 parçe/qutiya rengîn; 9 parçe/karton |
| Qutiya Rengê tê de hene: | Belavker x1 Kabloya USB x1 Destan x1 Qefla piştgir x1 Vîdyoyên li ser dîwêr danînê x2 Tepsiya dilopê x1 Funel x1 Tepsiya bergê paşîn x1 Hejmara kartonê: 9 perçe/kartonMezinahiya kartona sereke: 49x495x35 CMGiranî: 11.6 kg/Karton Têbînî: Pîl û adaptera USB di pakêtê de nînin |
| Mezinahiya Qutiya Rengê: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Mezinahiya Kartonê: | 49x495x35cm |
| Bakur-rojava/GW: | 9.45/11.60kg |
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..