Taybetmendî
Bi sensora otomatîkî tê xebitandin: belavkera sabûna otomatîk a bêdestî ji bo nebulozkirina dezenfektana destan an alkolê û peydakirina dozaja otomatîk a spreyê hatiye çêkirin, ku dezenfektekirina destan bi lez û bez û hêsan dike û qirêjiya xaçerêyî ji holê radike, bi vî awayî paqijiya destan a çêtirîn bi dest dixe.
Bi Bateriyê Dixebite: ev belavkera sabûna alkolê bi bateriyan dixebite, her wiha bi adaptorekê jî dixebite. (Bi adaptorê şarjkirinê û bateriyan ve nehatiye stendin)
Rehet û Paqij: Tenê destê xwe bixin bin sensorê da ku belavkera sabûnê bidin destpêkirin, hûn dikarin bêyî ku dest bidin belavkera sabûnê bi bandor ji enfeksiyonê dûr bisekinin. Ji bo cihên giştî yên wekî ofîs, otêl, nexweşxane, saziyên bijîşkî, dibistan û hwd. minasib e.
Taybetmendî
| Parametreyên Teknolojîk | |
| Jimareya Modelê | F1407 |
| Pîl | 4 x bataryayên mezinahiya C an kabloya USB |
| Materyal | ABS+HDPE ya pola jorîn, nehatiye vegerandin |
| Reng | spî, rengên din dikarin werin xweş kirin |
| Ebat | 121.7x131.5x302 mm |
| Kanîn | 2500 ml |
| Giraniya Berhemê | 0.95kg |
| Bixçe | 1 perçe/qutiya hundirîn; 10 perçe/karton |
| Mezinahiya Kartonê | 81X33X36.5cm |
| Cureyên nozzle | Vebijarkî (Pompa Sprayê/Davêtinê/Kefê) |
| Cihgirtin | Li ser dîwêr, li ser maseyê, li ser rawestgeha sêpê |
Tê de hene:
Belavker x1
Kabloya USB x1
Destûr x1
Keleha piştgir x1
2 vîdên dîwar-montajkirinê
Têbînî: Pîl û adaptora şarjê di pakêtê de nînin
Bikaranînî:
Belavkera sabûna bêdestî ya otomatîkî ya Siweiyi bi berfirehî ji bo dezenfektekirina destan li mal, nivîsgeh, otêl, navendên kirînê, dibistan, nexweşxane û hwd tê bikar anîn, ji bo karanîna takekesî û giştî heye.
Balkeş bûn
1. Lêpirsîna we ya têkildarî hilber an bihayê me dê di 24 demjimêran de were bersivandin.
2. Dema ku pêwîst be, xerîdarên me di derbarê pêvajoya hilberînê de agahdar bikin û alîkariya sazkirina teftîşa kalîteyê bikin.
3. Garantiya yek-sal û xizmeta piştî firotanê ya berpirsiyar.
Tîma firotanê û endezyarê 4. Profesyonel ji bo misogerkirina ezmûna kirîna baş.
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..