Taybetmendî
Bi sensorekî otomatîkî tê xebitandin: Makîneya dezenfektekirina destan a bêdestî ji bo nebulozkirina dezenfektana destan an alkolê û peydakirina dozaja otomatîk a spreyê hatiye çêkirin, ku dezenfektekirina destan bi lez û bez û hêsan dike û qirêjiya xaçerêyî ji holê radike, bi vî awayî paqijiya destan a çêtirîn bi dest dixe.
Rehet û Paqij: Tenê destê xwe bixin bin sensorê da ku belavkera sabûnê bidin destpêkirin, hûn dikarin bêyî ku dest bidin belavkera sabûnê bi bandor ji enfeksiyonê dûr bisekinin. Ji bo cihên giştî yên wekî ofîs, otêl, nexweşxane, saziyên bijîşkî, dibistan û hwd. minasib e.
Taybetmendî
| Jimara heyber.: | F1307 |
| Mezinahiya Berhemê: | 120x120x260 mm |
| Reng: | Spî |
| Kanîn: | 1000ml |
| Mal: | Plastîka Endezyariyê ya %100 Virgin ABS |
| Şûşe: | Ji nû ve tê dagirtin |
| Giraniya Berhemê: | 0.90 kg |
| Hêz Bi: | 4 pîlên mezinahiya C an jî adapterê 110V/220V * Baterî tê de nînin |
| Lêkirinî: | Li ser Dîwar/Erdê Hatiye Çêkirin |
| Cureyê Pompê: | Vebijarkî (Pompa Sprayê/Davêtinê/Kefê) |
| Doza Bikaranînê: | Pompa 1-Şile: Her Car 1ml |
| Pompa 2-Kefê: Her Car 0.8ml | |
| Pompa 3-Spreyan: Her Carê 0.8ml | |
| Şehade: | CE, ROHS, FCC |
| Bixçe: | 1 perçe/qutiya qehweyî; 15 perçe/karton |
| Mezinahiya Kartonê: | 65.5X41X29cm |
| Bakur-rojava/GW: | 13.80/14.50kg |
Lîsteya Pakkirinê:
Belavker x1
Kabloya USB x1
Destûr x1
2 vîdên dîwar-montajkirinê
Keleha piştgir x 1
Têbînî: Pîl û adaptera USB di pakêtê de nînin
Dabînkirina kalîteyê:
1. Her pêvajoya hilberînê ji hêla tîmê QC-ya me ve tê kontrol kirin
2. Kalîteyê ji hêla endezyarek profesyonel ve tê piştrast kirin
3. Sertîfîkayên CE, FCC, ROHS hatine pejirandin û patentên xwerû hene
Balkeş bûn
1. Lêpirsîna we ya têkildarî hilber an bihayê me dê di 24 demjimêran de were bersivandin.
2. Agahdariya xerîdarên me li ser pêvajoya hilberînê bidomînin û heke pêwîst be alîkariya sazkirina teftîşa kalîteyê bikin.
3. Garantiya yek-salî û xizmeta piştî firotanê ya berpirsiyar.
4. Tîma firotanê û endezyarê profesyonel ji bo misogerkirina ezmûna kirîna baş.
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..