Vîdyo
Taybetmendî
| Jimara heyber.: | Pola Zengarnegir a F1303 |
| Mezinahiya Berhemê: | 120x120x260 mm |
| Reng: | Spî |
| Kanîn: | 1000ml |
| Mal: | Tev stîl |
| Şûşe: | Ji nû ve tê dagirtin |
| Giraniya Berhemê: | 1.25 kg |
| Hêz Bi: | Bateriya Mezinahiya 4*C an Adaptora 110V/220V |
| Lêkirinî: | Li ser Dîwar/Erdê Hatiye Çêkirin |
| Cureyê Pompê: | Vebijarkî (Pompa Sprayê/Davêtinê/Kefê) |
| Doza Pompê: | Pompa 1-Şile: Her Car 1ml |
| Pompa 2-Kefê: Her Car 0.8ml | |
| Pompa 3-Spreyan: Her Carê 0.8ml | |
| Şehade: | CE, ROHS, FCC |
| Bixçe: | 1 perçe/qutiya qehweyî; 15 perçe/karton |
| Mezinahiya Kartonê: | 65.5X41X29cm |
| Bakur-rojava/GW: | 19.50/20.50kg |
Lîsteya Pakkirinê:
Belavker x1
Kabloya USB x1
Destûr x1
Keleha piştgir x1
2 vîdên dîwar-montajkirinê
Bikaranînî:
Belavkera sabûna bêdestî ya otomatîkî ya Siweiyi bi berfirehî ji bo dezenfektekirina destan li mal, nivîsgeh, otêl, navendên kirînê, dibistan, nexweşxane û hwd tê bikar anîn, ji bo karanîna takekesî û giştî heye.
Pirsên Pir tên Pirsîn
Q: Ma qalîteyê garantî ye?
A: Me zêdetirî 10 sal ezmûna hilberîn û firotanê heye û, û hemî hilberan 12 meh garantî hene.
Q: Ma em dikarin berî ku fermanek bidin, tenê nimûneyan ji bo ceribandinê ferman bikin?
A: Bê guman, fermana nimûneyê ji bo me qebûl e.
Q: Hûn çi rêbaza dayinê qebûl dikin?
A: Mercên standard: T/T pêşwext. Mîqdara mezin: L/C li ber çavan.
Mîqdarek piçûk mîna xercên nimûneyê: Paypal û Western Union.
P: Hûn bi gelemperî kelûpelan çawa dişînin? Û radestkirina wê çiqas dem digire?
A: Ji bo nimûne û fermanên piçûk, bi rêya ekspres, bi gelemperî 3-5 rojan digire. Ji bo fermanên mezin, heke hûn bi lezgînî hewce bikin, em dikarin kelûpelan bi rêya hewayî bişînin. Heke hûn dixwazin bargiraniyê teserûf bikin, em dikarin wan bi rêya deryayê bişînin, li gorî cihê we, bi qasî 30-50 rojan digire.
Q: Ma hûn OEM û ODM qebûl dikin?
A: Erê, em dikarin hilber, etîket, pakêtê xweş bikin.
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..