Vîdyo
Taybetmendî
| Jimara heyber.: | DAZ-BOX |
| Mezinahiya Berhemê: | 410x200x120mm |
| Reng: | Zîv |
| Kanîn: | 2500ml |
| Mal: | Metal bi boyaxkirina toz qediya |
| Dema Belavkirinê: | 0.2-0.5 çirke |
| Mesafeya Belavkirinê | 1.5-3 înç |
| Lêkirinî: | Serê Maseyê/Li Dîwar Hatiye Çêkirin/Li Erdê Hatiye Çêkirin |
| Cureyê Pompê: | Dilop/Sprey/Kef vebijarkî |
| Dabînkirina Elektrîkê 1: | DC Elektrîkê |
| Pêşkêşkirina Elektrîkê 2: | Pîlên Mezinahiya 4*C |
| Jiyana Bateriyê ya Berfireh: | >30,000 Sîklêt |
| Şehade | CE, RoHS, FCC |
| Bixçe: | 1 perçe/qutiya qehweyî; 2 perçe/karton |
| Mezinahiya Kartonê: | 45.5X25X18.5cm |
| Bakur-rojava/GW: | 2.80/3.15kg |
| Lîsteya Pakkirinê | |
| belavker | 1 |
| Kabloya USB | 1 |
| Destî | 1 |
| Kembera piştgirî | 1 |
| Pêçên dîwar-montajkirinê | 2 |

Pirsên Pir tên Pirsîn
Q: Ma em dikarin berî ku fermanek bidin, tenê nimûneyan ji bo ceribandinê ferman bikin?
A: Bê guman, fermana nimûneyê ji bo me qebûl e.
Q: Hûn çi rêbaza dayinê qebûl dikin?
A: Mercên standard: T/T pêşwext. Mîqdara mezin: L/C li ber çavan.
Mîqdarek piçûk mîna xercên nimûneyê: Paypal û Western Union.
P: Hûn bi gelemperî kelûpelan çawa dişînin? Û radestkirina wê çiqas dem digire?
A: Ji bo nimûne û fermanên piçûk, bi rêya ekspres, bi gelemperî 3-5 rojan digire. Ji bo fermanên mezin, heke hûn bi lezgînî hewce bikin, em dikarin kelûpelan bi rêya hewayî bişînin. Heke hûn dixwazin bargiraniyê teserûf bikin, em dikarin wan bi rêya deryayê bişînin, li gorî cihê we, bi qasî 30-50 rojan digire.
P: Ma ez dikarim logoya xwe li ser berhem û pakêtê çêbikim? Divê ez çawa bikim?
A: Ji kerema xwe pelên LOGO-yê yên bi çareseriya bilind û pêdiviyan peyda bikin, em ê ji bo we nexşeyan çêbikin da ku hûn piştrast bikin. Piştî ku pejirandina we bistînin, em ê ji bo we 2-3 nimûneyan çêbikin da ku hûn dîsa piştrast bikin.
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..