| Mezinayî | 126.2*182.2*271.5mm |
| Mal | Plastîka PP |
| Reng | Spî |
| Kanîn | 1000ml |
| Navê min | Pîlên AA/ 18650 û USB Elektrîkê |
| Linavxistin | belavker x1 |
| Kabloya USB x1 | |
| Destûr x1 | |
| Keleha piştgir x1 | |
| 2 vîdên dîwar-montajkirinê | |
| Tepsiya dilopê x1 | |
| Funel x1 | |
| Tepsiya bergê paşîn x1 | |
| Hejmara kartonê | 12 parçe/karton |
| Mezinahiya kartona sereke | 57×44.5×33.5 CM |
| Pîvan | 12.2 kg/Karton |
| Têbînî | Baterî û adaptera USB di pakêtê de nînin |


Taybetmendî:
Bi sensorekî otomatîkî tê xebitandin: belavkera sabûna dezenfektekirina destan a bêdest ji bo dezenfektekirina destan, jel an alkolê hatiye çêkirin, û dozaja otomatîk a spreyê peyda dike, ku dezenfektekirina destan bi lez û bez û hêsan pêk tîne û qirêjiya xaçerê ji holê radike.
Pir cihgirtin: ew dikare li ser sermaseyê were danîn û her weha li ser dîwêr an sêpê were siwarkirin, ku li cîhên cûda de karanîna wê hêsan e.
Bi Bateriyê Dixebite û Ji Nû Ve Şarj Dike: Ev belavkera sabûna alkolê ji hêla 4 pîlên AA an 2 pîlên 18650 ve tê xebitandin, di heman demê de dikare bi kabloya celeb-c jî were xebitandin. (Bi adaptora şarjê û pîlan re nehatiye stendin)
Rehet û Paqij: Tenê destê xwe bixin bin sensorê da ku dozatorê bidin destpêkirin, hûn dikarin bi bandor ji enfeksiyonê dûr bisekinin. Ew ji bo cihên giştî yên wekî ofîs, otêl, nexweşxane, saziyên bijîşkî, dibistan û hwd. guncaw e.
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..