Kapasîteya mezin: Ev belavkera dezenfektana destan a otomatîk xwedî kapasîteyeke mezin a 1200 ml ye, ji bo karanîna cûrbecûr şilekên dezenfektan û dezenfektanên destan minasib e, ji bo karanîna rojane û karanîna profesyonel, ji bo mal, otêl, nexweşxane an deverên din ên giştî bêkêmasî ye.
Rehet û Paqij: Tenê destê xwe bixin bin sensorê da ku belavkera sabûnê bidin destpêkirin, hûn dikarin bêyî ku dest bidin belavkera sabûnê bi bandor ji enfeksiyonê dûr bisekinin. Ji bo cihên giştî yên wekî ofîs, otêl, nexweşxane, saziyên bijîşkî, dibistan û hwd. minasib e.
Bi sensorekî otomatîkî tê xebitandin: Makîneya dezenfektekirina destan a bêdestî ji bo nebulozkirina dezenfektana destan an alkolê û peydakirina dozaja otomatîk a spreyê hatiye çêkirin, ku dezenfektekirina destan bi lez û bez û hêsan dike û qirêjiya xaçerêyî ji holê radike, bi vî awayî paqijiya destan a çêtirîn bi dest dixe.


| Jimara heyber.: | K9 Pro Dual |
| Mezinahiya Berhemê: | 121.7×131.5×302 mm |
| Woltî: | 5V 2A |
| Kanîn: | 1200ml |
| Pîvandina Dûriyê: | 2-10cm |
| Dengê Deng: | Asta 1-4 Verastbar |
| Pîvanîk: | 0.1-2ml verastbar |
| Lêkirinî: | Li ser dîwêr, li ser maseyê, li ser rawestgeha sêpê |
| Cureyê Pompê: | Vebijarkî (Pompa Sprayê/Davêtinê/Kefê) |
| Rêzeya Pîvandinê: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Germahiya Alarmê: | Lêtê |
| Şehade: | CE, ROHS, FCC |
| Bi 18 zimanan weşan dike: | |
| Çînî, Îngilîzî, Spanî, Japonî, Portekîzî, Koreyî, Almanî, Fransî, Rûsî, Îtalî, Erebî, Tukî, Taylandî, Kamboçyayî, Endonezyayî, Bengalî, Hindî, Viyetnamî | |
| Pakêta Dual a K9 Pro: | 1 parçe/qutiya rengîn; 9 parçe/karton |
| Qutiyeke rengîn ev tiştan dihewîne: 1x belavker, 1x tepsiya dilopê, 1x rêbername, 1x kabloya USB, 2x pêçên dîwêr. | |
| 15.5×15.5×31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kg | |
| Pakêta Standê Erdê: | 1 perçe/qutiya qehweyî; 6 perçe/karton |
| 62X22X36cm | |
| 21/22 kg | |
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..