Bi sensorekî otomatîkî tê xebitandin: Makîneya dezenfektekirina destan a bêdestî ji bo nebulozkirina dezenfektana destan an alkolê û peydakirina dozaja otomatîk a spreyê hatiye çêkirin, ku dezenfektekirina destan bi lez û bez û paqijiya destan a çêtirîn pêk tîne.
Rehet û Paqij: Tenê destê xwe bixin bin sensorê da ku belavkera sabûnê bidin destpêkirin, hûn dikarin bêyî ku dest bidin belavkera sabûnê bi bandor ji enfeksiyonê dûr bisekinin. Ji bo cihên giştî yên wekî ofîs, otêl, nexweşxane, saziyên bijîşkî, dibistan û hwd. minasib e.


| Jimara heyber.: | F18 |
| Woltî: | 5V 2A |
| Kanîn: | 350ml |
| Pîvandina Dûriyê: | 2-10 cm |
| Dengê Deng: | Asta 1-4 Verastbar |
| Pîvanîk: | 0.1-2ml verastbar |
| Lêkirinî: | Li ser dîwêr, li ser maseyê, li ser rawestgeha sêpê |
| Cureyê Pompê: | Vebijarkî (Pompa Sprayê/Davêtinê/Kefê) |
| Rêzeya Pîvandinê: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Germahiya Xebatê: | 10-40℃(50℉-104℉) |
| Germahiya Alarmê: | Guhêrbar (37.3-39℃) |
| Hêz Bi: | Bataryaya AA, bataryaya 18650, elektrîka Tîpa C |
| Şehade: | CE, ROHS, FCC |
| Bi 18 zimanan weşan dike: | |
| Çînî, Îngilîzî, Spanî, Japonî, Portekîzî, Koreyî, Almanî, Fransî, Rûsî, Îtalî, Erebî, Tukî, Taylandî, Kamboçyayî, Endonezyayî, Bengalî, Hindî, Viyetnamî | |
| Pakêta F18: | 1 parçe/qutiya rengîn; 12 parçe/karton |
| Qutiyeke rengîn ev tiştan dihewîne: 1x belavker, 1x tepsiya dilopê, 1x rêbername, 1x kabloya USB, 2x pêçên dîwêr. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90kg | |
| Pakêta Sêpêyê: | 1 perçe/qutiya qehweyî; 20 perçe/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5 kg | |
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..