Bi sensora otomatîkî tê xebitandin: makîneya dezenfektekirina destan a bêdestî ji bonebulapaqijkera destan an alkol, û dozaja otomatîk a spreyê peyda dike, ku dezenfektekirina destan zû û hêsan dike û pêk tîneespaqijiya destên çêtirîn.
Rehet û Paqijik:jTenê destê xwe bixin bin sensorê da ku belavkera sabûnê bidin destpêkirin, hûn dikarin bêyî ku dest bidin belavkera sabûnê bi bandor ji enfeksiyonên xaçerê dûr bisekinin. Ji bo cihên giştî yên wekî ofîs, otêl, nexweşxane, saziyên bijîşkî, dibistan û hwd. minasib e.






| Jimara heyber.: | F12 |
| Mezinahiya Berhemê: | 126.2*18m2.2*271.5m |
| Woltî: | 5V 2A |
| Kanîn: | 1000ml |
| Pîvandina Dûriyê: | 2-10cm |
| Dengê Deng: | Asta 1-4 Verastbar |
| Pîvanîk: | 0.1-2ml verastbar |
| Lêkirinî: | Li ser dîwêr, li ser maseyê, li ser rawestgeha sêpê |
| Cureyê Pompê: | Vebijarkî (Pompa Sprayê/Davêtinê/Kefê) |
| Rêzeya Pîvandinê: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Germahiya Xebatê: | 10-40℃(50℉-104℉) |
| Germahiya Alarmê: | Guhêrbar (37.3-39℃) |
| Hêz Bi: | Bataryaya AA, bataryaya 18650, elektrîkî ya Tîpa C |
| Şehade: | CE, ROHS, FCC |
| Bi 18 zimanan weşan dike: | |
| Çînî, Îngilîzî, Spanî, Japonî, Portekîzî, Koreyî, Almanî, Fransî, Rûsî, Îtalî, Erebî, Tukî, Taylandî, Kamboçyayî, Endonezyayî, Bengalî, Hindî, Viyetnamî | |
| Pakêta F12: | 1 parçe/qutiya rengîn; 12 parçe/karton |
| Qutiyeke rengîn ev tiştan dihewîne: 1x belavker, 1x tepsiya dilopê, 1x rêbername, 1x kabloya USB, 2x pêçên dîwêr. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90kg | |
| Pakêta Sêpêyê: | 1 perçe/qutiya qehweyî; 20 perçe/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5 kg | |
Ji damezrandina xwe ve, kargeha me bi pabendbûna prensîbê berhemên pola cîhanî yên pêşîn pêş dixe.
pêşî qalîteyê. Berhemên me di pîşesaziyê de navûdengek hêja bi dest xistine û di nav xerîdarên nû û kevin de pêbaweriyek hêja bi dest xistine..